draugi

Liels paldies tiem, kuri pirmajā socializācijas pasākumā atsaucās uz šīs idejas praktisko pusi, kas šo ieceri viennozīmīgi padarīja gardāku!

Un lielos Paldies vārdus saņem:

IndexCafe – gardi svaiga kafija vienmēr ar dažādām apēdamām papidu opcijām! Starpcitu, tos, kuriem Londonas steidzīgais dzīves veids ar “līdzi ņemamo” kafiju ir tuvs, tad Index Cafe atbildīs tam pilnībā, un lūdzu – jums Rīgā mazā Londona!

Saldējuma kokteiļi – kāmēr vēl vasara, jāskata izbaudīt šos mirkļus, man personīgi plūmju saldējuma kokteilis atsauc atmiņā bērnību. Atšķirībā no bērnības saldējuma kokteiļu klāsts 6x lielāks, ieskaitot ar ananasu sulu. Lūk kādi laiki pienākuši. Mielojamies.

Kalnciema ielas nami – ne tikai vasarā, bet arī ziemā, viens no tiem Rīgas mazajiem kvartāliem, kur ir tā savdabīgā aura, jebkurš pasākums kurš tur notiek ir dabisks ( protams, lai arī ar komercijas devu, bet noteikti tas nelīdzīnās BT1 izstādēs, kad neatkarīgi no tēmas – medus, koka karošu un māla podu amatnieki arī klāt). Dabisks – ar to domāju un saprotu – tēmas vienmēr atbilst saturam un otrādi. Patiesībā tikko sāka darboties Vīna veikaliņš, vīni lieliski.

Visa iniciators,

protams ka ne jau abstrakti, man vienkārši ir Vespa, un jau kuro gadu menedžējam dažādus pasākumus, tad kāpēc savam priekam nedarīt ko šādu? iemeslu nav. Šādu spietu gribējies sarīkot jau vismaz divus gadus!

Un absolūti idejas apgarotais

kur arī tas pats iemesls – Vespa rolleris, kopā jau sanāk komanda, kopā foršāk un ieceres foršāk realizēt, tā nu tas ir – pavisam no sirds!

Bet mēs kautrīgi pastāvēs’ malā, lai gatavotos Vespa Spieta Spiedzienam septembrī!

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

%d bloggers like this: