press rūm

 Motorolleru Vespa sezona šogad oficiāli tiks atklāta 19. maijā

 Sestdien, 19. maijā plkst.14.00 notiks oficiālā Vespa rolleru sezonas atklāšana, kad vienotā parādē Vespa rolleri uzsāks savu ceļojumu pretim 2012. gada vasarai. Šā gada pulcēšanās vieta būs jau ierastā – Lielirbes ielā pie IndexCafe.

Šī būs trešā sezona Vespa rolleru īpašnieku 2010. gadā iesāktajai tradīcijai vienkopus pulcēt tieši Vespa rollerus, lai atzīmētu vasaras atgriešanos, kuplā pulkā pārvietojoties pa pilsētas ielām un piedaloties dažādās jautrās aktivitātēs. Kopumā 2012. gada sezonā ir plānoti vairāki interesanti pasākumi, uz kuriem tiks aicināti Vespa īpašnieki, bet sezonas atklāšanas pasākums plānots kā pieteikums ikgadējās sezonas sākumam.

Jauno sezonu uzsākot, tiks izdots speciāls Ceļu satiksmes noteikumu pārskats kompaktā formātā, kur ērtā veidā būs uzskaitīti būtiskākie noteikumi, lai rolleru īpašnieki vairāk uzmanības pievērstu arī satiksmes drošībai. Tādēļ atbalstu šai kustībai piesaka arī „BTA Insurance Company” SE. „Ikdienā tiek runāts par un ap lieljaudas motocikliem un gandrīz nemaz par mazās kubatūras motorolleriem, kas arī ir ceļu satiksmes dalībnieki ar vērā ņemamu skaitlisko īpatsvaru, uz kuriem tagad attiecas arī OCTA noteikumi. Tādēļ mums kā apdrošināšanas uzņēmumam ir saistoši atbalstīt „Vespaspiets” aktivitātes, kas vērstas uz drošu satiksmi un draudzīgu pilsētvidi,” stāsta Ilva Priedniece, “BTA Insurance Company” SE mārketinga un sabiedrisko attiecību departamenta direktore.

Vērts atgādināt, ka Vespa rolleru kustības nosaukums „Vespaspiets” ir izvēlēts apzināti, jo vārds „Vespa” no itāļu valodas nozīmē „lapsene”. 2010. gada augustā iedibinātā tradīcija ir guvusi pozitīvu noskaņu un lielisku atsaucību – laiskā gaisotnē, nesteidzīgi baudot atmosfēru, vienkopus satiekas Vespa īpašnieki. „Vespaspiets” iniciatori ir pārliecināti, ka šīs markas rolleris ir ar izteiktu raksturu, tāpat kā tas ir VW Vabolēm vai Mini, kuriem arī ir savi fanu pulki. Ne velti Vespa rolleris ir atzīts par modes ikonu. Baltijas reģionā lieliska komunikācija izveidojusies ar Lietuvas Vespa klubu, kuram šogad sezonas atkāšana notiek tieši nedēļu pirms Latvijas Vespa sezonas atklāšanas.

Šāds pārvietošanās veids daudziem var kļūt par vasaras dzīvesstila sastāvdaļu. Un tas noteikti ir ekoloģiskāks, ekonomiskāks un ar aizraujošu emociju gammu. Ikviens, kuram ir Vespa rolleris, tiek aicināts pieteikties „Vespaspiets” pulkā!

Seko līdzi jaunumiem: www.twitter.com/vespaspiets

Resurss internetā: www.vespaspiets.lv

 

Papildu informācija:

„Vespaspiets”

Kristīne Laure

vespaspiets@gmail.com

Mob.: 20222414

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

%d bloggers like this: