Reģistrācija

Kā mums, Vespinatoriem, jau sen ir zināms, pilsētā savu zummzekli – kur vēlies, tur ērti novieto! Bet mēs būsim pirmie modernie tajā, ka dalību Vespaspiets Grand OPEN noadministrēsim ar Mobilly gudro sistēmu. Tas ir ērti: jāiereģistrējas Mobilly un ar SMS starpniecību jāveic attiecīgais maksājums. Tie, kuri jau lieto auto maksas stāvvietas apmaksu ar Mobilly starpniecību, zinās teikt, ka ar divu sms „Start” un „Stop” nosūtīšanu, vari nesatraucoties doties tālāk savās ikdienas gaitās. Tātad, ja Tu jau esi regulārs šīs ērtās sistēmas lietotājs, reģistrācija Vespaspietam būs pavisam vienkārša: reģistrējies, „uztanko” latus, sūti SMS un saņem apstiprinājumu!

Vespaspiets sezonas OPEN mums būs divi nomināli – 5 un 7 lati.

Kur aizies lati? – katru gadu tiekamies, dzeram kafiju, uzkožam IndexCafe bagetes, vēl šo to + jau par tradīciju kļuvušais – Vespaspiets tē-širts, tad nu lai nav jāžvadzina monētas, būsi jau visu iepriekš izdarījis.

5 latu komplekts – Kafija, Bagetes, Šis tas + 1tē-širts.

7 latu komplekts – Kafija, Bagetes, Šis tas + 2tē-širti (draudzenei, draugam, mammai, sunim, kaķim …ups, mājdzīvnieku izmēru mums nebūs, sorry).

Praktiskā puse:

Mūsu gadījumā ir divi SMS veidi, kuri jāsūta uz numuru – 1859:

PAY 5 VESPA Numurs* (*rollera numurs)

PAY 7 VESPA Numurs* (*rollera numurs)

Lieta darīta, tu saņemsi apstiprinājuma sms, šo vēstījumu neizdzēs, tas būs aktuāli pie tē-širta (-u) saņemšanas.

Zīmīgi, ka Mobilly vari „uztankot” ar jebkuru summu, tā nauda tur stāv, un no virtuālā konta pazūd tikai gadījumā, ja tu sūti SMS. Patiešām ērti ikdienai, jo vasarā gan Vespa Pilsētas Rallijam, gan citām aktivitātēm šo sistēmu vēl izmantosim, ja būs tāda nepieciešamība, un skat’ – atliks tikai nosūtīt sms!

Protams, protams, paredzam arī gadījumus, kad telefona baterija nosēdusies, tālrunis nav pa rokai utt., tad tas nekas, darīsim lietas manuāli uz vietas.

Tavs Vespaspiets.

Vienmēr vari paspēt pajautāt, ja nu kas: vespaspiets@gmail.com

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

%d bloggers like this: